• Dzień Europy

• 9 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Europy. Jesteśmy w Unii Europejskiej już 20 lat.
               1 maja 2004 roku Polska stała się członkiem UE.

• Wizyta w Bibliotece

• W minionym tygodniu dzieci z oddziałów zerowych pod opieką wychowawców wybrały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzycach.

Przedszkolaki z uwagą wysłuchały bajki czytanej przez Panią Kasię, mogły również same oglądać książeczki z bibliotecznych półek. Spotkanie w bibliotece umożliwiło naszym wychowankom bezpośredni kontakt z bogato ilustrowaną książką oraz rozbudziło zainteresowania czytelnicze.

Dziękujemy!

• MAŻORETKI: Maja i Nadia

• Nasza pasja to mażoretki. Uczęszczamy na te zajęcia prawie 3 lata. Niedawno
              byłyśmy na zawodach w Pustkowiu, do których ciężko trenowałyśmy.

• Sukces naszego przedszkolaka

• Dnia 7 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Trześni odbył się III Regionalny Konkurs Recytatorski „Twórczość poetycka Marii Konopnickiej''.
              Oddziały zerowe reprezentowała Dorotka Cioch z grupy 0b, która zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy sukcesu oraz dziekujemy pani Magdalenie Fietko za przygotowanie.