• Nagrody i osiągnięcia

• regionalny

• Emilia Barnaś

• Wojewódzki konkurs kuratoryjny z języka polskiego · regionalny · 2021/2022
          • Emilia Barnaś z klasy 8b przeszła wszystkie etapy Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, który odbył się 12 marca 2022 w Rzeszowie. Obecnie czekamy na wyniki konkursu i trzymamy kciuki. Jesteśmy dumni z Emilki i życzymy dalszych sukcesów naukowych
          • Oliwier Kotwica

• rejonowy konkurs z języka angielskiego · regionalny · 2021/2022
          • 18 stycznia 2022 r. odbył się rejonowy Konkurs z Języka Angielskiego, w którym uczestniczyło dwóch uczniów z klasy 7a: Oliwier Kotwica oraz Filip Winiarski.
            Dzięki swojej ciężkiej pracy i wytrwałości osiągnęli sukces i zakwalifikowali się do III etapu (wojewódzkiego).
            Serdecznie gratulujemy !!!
          • Filip Winiarski