IV gminny konkurs recytatorski

18.03.2024 08:16
        15 marca 2024 r. w Gminnym Domu Kultury w Gorzycach odbył się IV Gminny Konkurs Recytatorski poezji patriotycznej pt. Strofy o ojczyźnie zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 1 im. ks. A.Osetka w Gorzycach. Poziom był bardzo wysoki. Wszyscy recytatorzy i recytatorki pięknie się zaprezentowali.
        Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 5a:
        Julia Kotwica
        Nadia Hara
        Martyna Pliszka
        Hanna Rutkowska
        Pola Prajsnar
        Dziewczęta były przygotowywane przez swoją polonistkę mgr Elżbietę Magdę – Cendrowską.

Wycieczka klas piątych

18.03.2024 07:48
        Z okazji Dnia Kobiet my, uczniowie klasy 5a, wraz z uczniami z klasy 5b (i oczywiście naszymi wychowawczyniami) wybraliśmy się na wycieczkę do Rzeszowa.

Warsztaty – „Zabawa w gotowanie”

15.03.2024 19:24
        W ramach realizowanej innowacji  pedagogicznej ,,Zdrowy i bezpieczny przedszkolak" w oddziałach zerowych odbyły się warsztaty  ,,Zabawa w gotowanie".

8 marca w klasie 3b

15.03.2024 09:30
        ,,8 marca Święto Kobiet,
         więc życzenia składam tobie.
        Dużo szczęścia i radości,
         a w nauce pomyślności.’’

Das Leben in unserer Schule - życie w naszej szkole

11.03.2024 10:29
        W ramach innowacji z języka niemieckiego klasa 7a włączyła się do międzynarodowego projektu "Ohne Grenzen - Bez granic". Klasy pochodzące z Czech, Algierii, Węgier, USA i Polski najpierw zapoznały się ze spobą za pośrednictwem zamkniętej grupy na Facebooku, a następnie każda klasa stworzyła filmik na wybrany przez siebie temat.