• Klasy czwarte w projekcie

• 23.01.2024 11:25
        • Klasy czwarte naszej szkoły zostały wytypowane do udziału w spotkaniu zorganizowanym przez Państwową Uczelnię Zawodową oraz Podkarpacki Oddział Wodnego Pogotowia Ratunkowego w Tarnobrzegu, dotyczącym akcji "Jestem świadomy - jestem bezpieczny".
        • Akcja ta ma na celu profilaktykę zachowań związanych z bezpieczeństwem, promowanie właściwych zachowań oraz ćwiczenia praktyczne z pierwszej pomocy przydatne choćby podczas zbliżających się ferii zimowych. Spotkanie odbyło się w Tarnobrzegu w Wyższej Szkole Zawodowej w dniu 12.01.2024, gdzie uczniowie klas IV a i IV b udali się wraz z wychowawcami i nauczycielami. Dziękujemy organizatorom za praktyczne wskazówki i ćwiczenia jak bezpiecznie zachowywać się podczas ferii zimowych na lodzie, na podwórku i w domu oraz wspaniałą zabawę.