• Sukces podczas Diecezjalnego Kolędowania

• 19.01.2024 15:35
        • 10 stycznia 2024 r. w katedrze sandomierskiej odbył się koncert finałowy Diecezjalnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek.

• W kategorii dzieci przedszkolnych laureatką konkursu została Iga Wiśniewska wyśpiewując II miejsce!

W kategorii kl. I-III dyplomy otrzymali:
          Adam Osmala z kl. III a, który z wielką radością wykonał kolędę: “Przybieżeli do Betlejem” oraz Ola Kloch z kl. II a, która z anielskim wdziękiem wyśpiewała: “Dziś w stajence”.
          Do kolędowania naszych najmłodszych uczestników zachęciła i towarzyszyła podczas występu p. mgr Beata Kocur.

W kategorii kl. IV-VIII naszą szkołę reprezentowały:
          Julia Drzazga z kl. VI c - op. p. mgr Beata Golec  oraz Parafialna Grupa Gitarowa Klaudia Piwowar, która otrzymała III miejsce! - op. ks. dr Mariusz Kozłowski.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom oraz bardzo dziękujemy rodzicom za obecność podczas występów i Gali.