• Bóg się rodzi

• 08.01.2024 08:32
        • W piątek 22 grudnia 2023 roku w naszej szkole zapanowała ciepła i radosna atmosfera.
          Magiczny czas udzielił się uczniom i pracownikom. Wszyscy odświętnie ubrani czekali w auli na wyjątkowe wydarzenie - Jasełka. Uczniowie zaprezentowali piękne widowisko ozdobione kolędami i pastorałkami.
        • Tegoroczne Jasełka przygotowała pani Beata Kocur i ks. Marcin Biegas, a wystąpili uczniowie z klasy 5a, 5b, 6a oraz chór pani Beaty Golec. Po występach wszyscy uczniowie udali się do swoich sal na klasowe spotkania wigilijne. Po przełamaniu się opłatkiem i złożeniu sobie życzeń zasiedliśmy do odświętnie nakrytych stołów, które przygotowali dla nas rodzice. U nas w klasie był barszcz czerwony, pierogi i pierniczki. Wszystko było bardzo smaczne. I w tym świątecznym nastroju pożegnaliśmy się aż do Nowego Roku.

Młoda dziennikarka - Milena Sajda, kl. 5a