• Świąteczne warsztaty w klasie 3a

• 21.12.2023 10:56
        • Dnia 19 grudnia w klasie 3a odbyły się warsztaty pieczenia i dekorowania pierników. Prowadzący zajęcia zapoznali dzieci  z etapami pracy, z wartościami odżywczymi zastosowanych produktów
        • Odbyło się wałkowanie ciasta, wykrawanie ciasteczek za pomocą foremek o różnych kształtach, pieczenie i dekorowanie pierników kolorowym lukrem i zdrowymi dodatkami. Na koniec odbyła się degustacja. W sali pięknie pachniało piernikami i zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Zajęcia były bardzo ciekawe i pouczające. Organizatorzy w profesjonalny sposób zorganizowali i przeprowadzili warsztaty. Dzieci były zadowolone, aktywnie uczestniczyły, wykonując różne czynności. Otrzymały przepis na pierniki, część pierników zaniosły do domu.