• Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie

• 18.12.2023 14:06
        • 13 grudnia klasa 3b wraz z opiekunami udała się na wycieczkę do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie.

• Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania muzeum pod opieką przewodnika. Dzieci miały okazję zobaczyć różne style ubierania choinki m.in. francuski, wiktoriański czy staropolski oraz zapoznać się z etapami powstawania ozdób choinkowych.

Uczniowie wzięli również udział w warsztatach, podczas których mogli wykazać się kreatywnością i samodzielnie ozdabiali bombki choinkowe, które otrzymali na pamiątkę pobytu w muzeum.

Ostatnim punktem wycieczki były zakupy. Z bogatego asortymentu sklepiku każdy wybrał coś dla siebie.

Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie wprowadziła nas w radosną atmosferę zbliżających się świąt.