• Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie

• 26.10.2023 09:22
        • 24 października uczniowie klasy I b wraz z wychowawczynią  i opiekunami wybrali się na  wycieczkę autokarową do Fabryki Ozdób Choinkowych w Nowej Dębie.
        • Pod opieką przewodnika dzieci zwiedziły zakład. Obejrzały jedyne w Polsce Muzeum Bombki Choinkowej. Poznały również etapy powstawania bombki. Miały także okazję udziału w warsztatach plastycznych, podczas których mogły własnoręcznie wg własnego pomysłu ozdobić bombkę choinkową.
          Nie mniej interesujące były zakupy. Z bogatej oferty ozdób każdy z uczniów mógł wybrać coś dla siebie i bliskich.
          Na pamiątkę pobytu w fabryce każdy uczestnik wycieczki otrzymał bombkę własnoręcznie wykonaną podczas warsztatów.
           Wycieczka dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń i wprowadziła w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.