• Powitanie Pani Jesieni

• 04.10.2023 15:46
        • ,,Z wielkim koszem idzie jesień po lesie.

Co w tym koszu Pani Jesień na niesie?”

• W minionym tygodniu zgodnie z tradycją przedszkolaki powitały Panią Jesień. Tego dnia dzieci ubrane były w kolory jesieni. Przyniosły jesienne dary, które pięknie ozdobiły kąciki przyrody. Pani Jesień powitała wszystkich piosenką oraz zaprosiła do wspólnych zajęć, w czasie których dzieci miały okazję wykazać się wiedzą na temat nowej pory roku poprzez wypowiadanie się na temat wysłuchanego wiersza, rozwiązywanie zagadek, rebusów. Pląsom i zabawom towarzyszyła muzyka i jesienne piosenki. Dzień ten był wprowadzeniem do tematyki związanej z jesienią. Przedszkolaki będą poszerzać swoją wiedzę, obserwować zmiany jakie przyniesie nowa pora roku podczas kolejnych zajęć, spacerów i wycieczek.

Wychowawczynie oddziałów zerowych dziękują rodzicom za przygotowanie dzieci do tego wydarzenia.