• Wydarzenia świetlicy szkolnej

• 22.06.2023 22:26
        • W świetlicy szkolnej uczniowie kl. 0-3 brali udział w warsztatach plastyczno - konstrukcyjnych prowadzonych przez mamę Amandy uczennicy z świetlicy kl. O - P. Anitę S. Dzieci pod przewodnictwem P. Anity ozdabiały ,, Lamy", które zostały przez nią zakupione.
        • Kierownik i nauczyciele świetlicy dziękują P. Anicie za tak wspaniały pomysł w przeprowadzeniu ciekawego i kreatywnego zajęcia, oraz za zasponsorowanie do sal zajęć w świetlicy artykułów plastycznych( mazaków, pomponów różnokolorowych, ozdobnych/ klejących taśm itp. do dalszych prac o różnej tematyce. Prosimy o obejrzenie i podziwianie prac plastycznych w wykonaniu uczniów świetlicy, które zostały ozdobione w/w artykułami papierniczymi.