• Bezpieczne wakacje - spotkanie z policjantem

• 22.06.2023 08:14
        • W związku ze zbliżającymi się wakacjami oraz realizacją programu innowacyjnego pod hasłem ,,Zdrowy i bezpieczny przedszkolak", dzieci z  oddziałów odwiedził Pan Damian – policjant z Komisariatu Policji w Gorzycach, który przypomniał przedszkolakom zasady zachowania się w czasie letniego wypoczynku.
        • Nasz gość omówił z dziećmi jak należy bezpiecznie korzystać z kąpielisk, jak zachowywać się podczas wypoczynku na łonie natury, jak ochronić ciało przed atakiem zwierząt, oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do osób obcych.
          Na zakończenie spotkania Pan policjant życzył wszystkim szczęśliwych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, a dzieci podziękowały za ciekawą prelekcję i wręczyły dyplom w podziękowaniu za miłe spotkanie.