• GALA LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH Z UDZIAŁEM NASZYCH UCZNIÓW

• 31.05.2023 17:22
        • We wtorek, 30 maja 2023r. o godz. 9.00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce odbyła się uroczysta Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych.

• W uroczystości uczestniczyli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły:
          Martyna Gołębiowska, Laureatka Konkursu z Fizyki, którą przygotowyawala pani Małgorzata Kołeczek, nauczyciel fizyki, Oliwier Kotwica oraz Filip Winiarski, Laureaci Konkursu z Języka Angielskiego, przygotowywani przez panią Małgorzatę Surdy, nauczyciela języka angielskiego.
          Laureaci odebrali zaswiadczenia oraz pamiątkowe przywieszki z rąk Podkarpackiej Kurator Oświaty pani Małgorzaty Rauch. Nauczyyciele przygotowujący uczniów otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Jesteśmy dumni ze wspaniałego sukcesu Martyny, Filipa, Oliwiera oraz pań Małgorzaty Surdy i Małgorzaty Kołeczek. Gratulujemy i życzymy kolejnych Wielkich Sukcesów i Osiągnięć!!!!