• Poezja dla Jana Pawła II

• 22.05.2023 09:44
        • 11 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mściowie odbył się VII
          Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja dla Jana Pawła II”. Mottem tegorocznej edycji były
          słowa: „Zło dobrem zwyciężaj”. W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół noszących imię Jana Pawła II z diecezji sandomierskiej obejmującej trzy województwa: lubelskie, świętokrzyskie i podkarpackie. Reprezentanci naszej szkoły: Nikodem Bracławicz z kl. V a, Miłosz Kałdon z kl. V b oraz Martyna Kwasek z kl. VIII a recytowali poezję o tematyce związanej z poszukiwaniem i dążeniem do prawdy i dobra. Nauczycielem przygotowującym uczniów była p. Beata Kocur.
          Gratulujemy Martynie Kwasek, która otrzymała wyróżnienie w kategorii kl. VIII.