• 10.05.2023 10:40
        • Dnia 26 kwietnia uczniowie z klas 5a, 6a, 7a i 8c wrac z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Uczestnicy zwiedzili Stadion Narodowy, a w nim loże VIP, miejsce dowodzenia policji, szatnie piłkarzy, murawę, a nawet więzienie pod stadionem.

• Pan przewodnik ciekawie opowiadał o meczach i koncertach, organizowanych na stadionie oraz zdradził kilka ciekawostek. Po zwiedzaniu uczniowie udali się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie mogli doświadczyć i oberwować liczne wystawy. Zaś w Planetarium po krótkiej prezentacji gwiazd obejrzeli film "Narodziny Ziemi".
          Uczniowie przespacerowali się także pod symbol Warszawy, czyli Syrenkę Warszawską.
          Wycieczka była świetną okazją do wspólnego spędzania czasu i integracji uczniów.