• Wizyta uczniów klasy 1 A w Technicznym Ogrodzie

• 27.04.2023 23:52
        • Dnia 27 kwietnia 2023 w Technicznym Ogrodzie w Gorzycach odbyły się warsztaty poświęcone ekologii oraz „Zielony Targ”, na którym można było obejrzeć i zakupić przeróżne rośliny- zarówno kwitnące, jak i owocowe.
        • Uczniowie klasy 1 A wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Kotwicą i panią Dagmarą Gielarek wzięli udział w tym wydarzeniu. Dzieci mogły wziąć udział w lekcji praktycznej podczas której segregowały śmieci do odpowiednich koszy, jak i pracując w grupach segregować śmieci na obrazkach do poszczególnych pojemników. Po zakończeniu działań uczniowie otrzymali certyfikat uczestnictwa za udział w warsztatach ekologicznych podczas Zielonego Targu. Na koniec uczniowie zakupili wybrane przez siebie rośliny – truskawki, porzeczki, hortensje, różaneczniki i obiecali, że po posadzeniu będą o te roślinki dbały. Była to bardzo pouczająca i ciekawa lekcja, a dzieci były bardzo zadowolone.