• Konkurs plastyczny - Wiosna oczami dziecka

• 11.04.2023 08:38
        • Wraz z nadejściem wiosny w oddziałach zerowych został zorganizowany konkurs plastyczny pt: „Wiosna oczami dziecka”. Zadaniem dzieci było wykonanie pracy plastycznej techniką dowolną,  a głównymi celami konkursu było rozwijanie kreatywności, zdolności manualnych dzieci oraz rozbudzanie zainteresowań przyrodą, jej bogactwem i pięknem.
        • W owym konkursie wzięło udział 25 dzieci. Po obejrzeniu prac komisja konkursowa postanowiła przyznać nagrody główne oraz wyróżnienia.

I miejsce:  Oliwia Sołtyk 0a, Nela Krupa 0b,

II miejsce:  Julian Nowacki 0a, Marysia Laskowska 0b,

III miejsce: Aleksander Gawron 0a, Emilka Piątek 0b

Wyróżnienia: Lena Zając 0a, Zofia Surma 0a, Hanna Ćwik 0a,  Antoś Dąda 0b, Filip Dąda 0b, Piotr Wydra 0b.

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale oraz słodkości. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Galeria zdjeć