• Walentynki w oddziałach zerowych

• 22.02.2023 13:40
        • Walentynki to święto zakochanych, ale nie tylko - dzieci z oddziałów zerowych ochoczo przystąpiły do świętowanie owego dnia.  Ten wyjątkowy dzień stał się świetną okazją do wspólnej zabawy.
        • Oprócz okazywania sobie życzliwości, otrzymania „walentynkowych”  kartek, dzieci miały okazję wziąć  udział w konkursach, quizach, tańcach. Ponadto sześciolatki poznały historię oraz  zwyczaje obchodzenia dnia Św. Walentego. Wspólnie spędzony czas, stał się doskonałą okazją do prowadzenia rozmów z dziećmi na temat jak okazywać  przyjaźń, czy tez miłość bliskim osobom nie tylko od święta. Zwieńczeniem dnia było zorganizowanie krótkiej zabawy walentynkowej, gdzie dzieci mogły zatańczyć przy znanych i lubianych utworach.