• Wycieczka na spektakl pt. Czerwony Kapturek

• 08.02.2023 12:16
        • Dnia 03.02.2023r klasy II a i III a wraz z oddziałami zerowymi wybrały się na wycieczkę autokarową do Domu Kultury w Tarnobrzegu. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu teatralnego pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu profesjonalnych aktorów Teatru Nowoczesnego z Krakowa. Poprzez udział w wycieczce, dzieci utrwaliły zasady kulturalnego odbioru sztuki oraz bezpiecznego zachowania podczas jazdy autokarem.
        • Uczniom bardzo podobały się wykreowane postacie Czerwonego Kapturka, gajowego, wilka, babci oraz zwierząt leśnych. Z zapartym tchem oglądali widowisko a pomysłowa scenografia, barwne kostiumy, efekty świetlne, wspaniała muzyka i przede wszystkim świetna gra aktorów, zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Spektakl okazał się również bardzo zabawny.
          Jesteśmy przekonani że to nie ostatnia okazja na kontakt ze sztuką aktorską i już planujemy kolejny wyjazd do teatru.