• Dzień Anioła w świetlicy szkolnej

• 29.12.2022 14:37
        • Dzieci przygotowały prace plastyczne- "Aniołki", następnie udekorowały nimi swoją sale. Świetliczaki w tym dniu, miały przyjemność gościć ze swoim montażem słowno - muzycznym pt. ,,Oto Aniołeczek" w świetlicy szkolnej 1-3.
        • Zaprosiły P. Krysię- bibliotekarkę oraz dzieci z przedszkolnej  grupę ,,Wiewiórki" z P. Zosią G. i P. Ania F. Przedszkolaki również zaprezentowały swoje umiejętności, pięknie recytowały wiersz o Wigilii. Wspólnie obie grupy zaśpiewały piosenkę ,,Nie miały Aniołki choinki na święta ". Po występie Pan kierownik Adam z Aniołkami, obdarował młodszych kolegów świetlicowych choinką, pięknymi bombkami, puzzlami, grami dydaktycznymi. Serdecznie dziękujemy za miło spędzony przedświąteczny czas.