• Przygotowanie zwierząt do zimy

• 13.12.2022 18:18
        • W sali chętni uczniowie kl. 1-3 czytali opowiadania i ciekawostki o zwierzętach z książek wypożyczonych z biblioteki szkolnej. Starsze i młodsze dzieci przygotowały wspólnie montaż słowno - muzyczny, ruchowo - taneczny pt,, Nasz dom to las".
        • Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, odgadywały ciekawe zagadki oraz  wspólnie się bawiły. Była to świetna integracja świetliczaków  z klasami 0 - A i B, kl. 1-3 oraz przedszkolakami z grup Wiewiórki, Słoneczka, Krasnale. Na tę okoliczność dzieci wykonały przepiękne prace plastyczno - ekologiczne -,, Mini las",,, Jeże" i,, Zwierzęta lasu", a także budowały z klocków gawry dla niedźwiedzi. Serdecznie dziękujemy nauczycielom przedszkola wicedyrektor P. Ani, P. Paulinie, P. Magdalenie oraz Paniom z kl. 0 P. Magdalenie, P. Monice za współpracę z naszą świetlicą oraz podarowane słodkości. Dziękujemy również Rodzicom, za przygotowanie fantastycznych strojów imitujących zwierzęta w których prezentowały się ich pociechy.