• 30.11.2022 18:25
        • Dnia 28 listopada  dzieci z oddziałów zerowych uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Podczas niecodziennych zajęć  zorganizowanych przez panią Monikę Bartochowską dzieci poznały historię powstania pluszowego misia, rozwiązywały zagadki ukryte w balonach oraz  wzięły udział w  wielu zabawach przygotowanych specjalnie na tę okazję.
        • Dzieci w tym  dniu wspólnie bawiły się przy wesołych, dziecięcych piosenkach takich jak: „ Taniec misia z pajacykiem”, ,,Ja mam Misia Pluszowego” oraz ,,Jadą jadą Misie,  miały także  możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w misiowej fotobudce.

Z okazji Święta Misia dzieci wraz z wychowawcami odwiedziły również szkolną bibliotekę, gdzie Pani Krystyna Furman zaprezentowała dzieciom księgozbiór  dotyczący misiów.

Na koniec dnia każdy przedszkolak otrzymał dyplom przyjaciela Pluszowego Misia.