• Spotkanie z Panami policjantami w klasach pierwszych

• 25.09.2022 19:22
        • Wrzesień to miesiąc, kiedy dzieci i młodzież rozpoczynają naukę po wakacjach. Tradycyjnie, jak co roku, w szkołach organizowane są pogadanki na temat bezpieczeństwa na drogach, w domu i podczas zabaw na podwórku.
        • Uczniowie klasy 1 a i 1 b uczestniczyli w spotkaniu z Dzielnicowymi Komisariatu Policji w Gorzycach. Panowie policjanci zwrócili uwagę na zachowanie bezpieczeństwa w drodze do szkoły i ze szkoły, na bezpieczne przechodzenie przez ulicę w wyznaczonych miejscach, na odpowiednim zachowaniu na przejściu dla pieszych oraz o zachowaniu podczas zabaw na świeżym powietrzu  i podczas spotkania z nieznajomym. Panowie policjanci zwrócili także uwagę na to, jak zachować się, kiedy widzimy groźnego psa. Uczniowie otrzymali na pamiątkę plany zajęć i odblaskowe opaski. Dziękujemy Panom policjantom za ciekawą i ważną lekcję.