• Innowacja w klasach 5b i 5c

• 27.09.2022 08:02
        • W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy 5b i 5c naszej szkoły realizują program innowacji
          pedagogicznej z języka angielskiego pt. „Z angielskim w świat – Vlogerzy”, opracowanej przez mgr Renatę Modras.
        •      Celem innowacji jest rozwijanie komunikacji językowej uczniów. Nietypowe, atrakcyjne zajęcia mają zachęcić uczniów do mówienia po angielsku, dodać młodzieży wiary w ich możliwości językowe, pomóc przełamać barierę językową i wpłynąć na polepszenie wyników z języka angielskiego. Na pierwszych zajęciach uczniowie opowiadali o sobie, swoich zainteresowaniach i wyglądzie zewnętrznym, ćwicząc swój angielski w indywidualnych prezentacjach i dialogach z koleżanką/kolegą.