• BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

• 16.09.2022 18:21
        • W minionym tygodniu w ramach tematyki kompleksowej, oraz realizacji programu innowacyjnego pod hasłem ,,Zdrowy i bezpieczny przedszkolak”, dzieci z oddziałów zerowych  gościły policjantów z Komisariatu Policji w Gorzycach.  Policjanci przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa na drodze, oraz konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

Przedszkolaki uczestniczyły  także w wycieczce na skrzyżowanie, której celem była obserwacja ruchu ulicznego, rowerzystów, pieszych, oraz poznanie niektórych znaków drogowych. Wszystkie dzieci zastosowały praktyczne ćwiczenia w prawidłowym przechodzeniu przez jezdnię w oznaczonych miejscach i  utrwaliły zasady poruszania się po chodniku.