• Klasa Ic w "Fabryce Zabawy".

• 26.05.2022 22:07
        • W środę 25 maja 2022r. klasa Ic radośnie spędziła czas  w "Fabryce Zabawy" w Stalowej Woli.
        • Na początku dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Dzieci  miały do dyspozycji min: zjeżdżalnię pontonową, basen z kuleczkami,ściankę wspinaczkową , most wiszący, przejście pułłukowe i wiele innych ciekawych atrakcji.Przy dobrej zabawie czas szybko upłynął.Dzieci zmęczone, ale pełne wrażeń wróciły do domów. Uśmiechnięte buzie były potwierdzeniem dobrze spędzonego czasu.

Wyjazd zorganizowali rodzice  a opiekę nad dziećmi podczas wyjazdu sprawowały: wychowawczyni A. Bielecka, p. K.Ozdoba i p.E.Wujek.