• W gospodarstwie agroturystycznym ,,Madejówka’’

• 15.05.2022 21:04
        • Dnia 12 maja klasy: 1a i 1 b wraz z opiekunami były na wycieczce w Obojnej. Czekały na nas różne atrakcje.

• Zwiedzaliśmy pomieszczenia gospodarskie, oglądaliśmy zwierzęta: króliki, pawie, gołębie, lamy, osiołki, kozy, konie, kucyki, krowę, piranie. Dzieci karmiły je marchewkami, jabłkami, sianem, chlebem. Pani przewodniczka ciekawie opowiadała o warunkach i sposobach życia zwierząt. Zwierzęta pozwalały się głaskać, wydawały przyjazne odgłosy. W gościnnym gospodarstwie były smaczne poczęstunki: ciasto, wiejskie przekąski , kiełbaski. Mieliśmy pieszą wyprawę z przeszkodami po lesie. Dzieci bawiły się w kolorowym domku ze zjeżdżalnią i z zabawkami, na trampolinie i na huśtawkach. Chłopcy grali w piłkę. Były też przejazdy konne na wozie w trzech etapach. Na koniec pani animatorka zorganizowała zabawy ruchowe przy muzyce. Pogoda nam sprzyjała, bo było ciepło i słonecznie. Wszystkie dzieci bardzo miło spędziły czas na rekreacyjnym placu, były zadowolone z wyjazdu.