• Warsztaty świąteczne w klasie 2 A

• 19.12.2023 12:06
        • Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. W naszych domach odbywają się przygotowania i panuje świąteczny klimat.
        • W klasie 2 A wychowawczyni klasy i rodzice zadbali o stworzenie świątecznego klimatu. 15 grudnia gościliśmy Gospodarzy z Osady Marianów z Zarzecza, którzy przeprowadzili warsztaty świąteczne, podczas których dzieci wykonywały smaczne szejkery i robiły trufle. Każdy uczeń pracował z blenderem i przygotowywał masę na trufle. Czekoladowy napój smakował wszystkim, a uczniowie bardzo cieszyli się z trufli, które jako prezent dla rodziców zabrali do domu.

Celem warsztatów bożonarodzeniowych było otwieranie się na nowe doświadczenia, wymiana pomysłów i rozwijanie umiejętności manualnych.

Wychowawczyni klasy Małgorzata Kotwica dziękuje rodzicom za zorganizowanie warsztatów.