• Święty Mikołaj w oddziałach 0b i 0c

• 06.12.2023 19:39
        • 6 grudnia – jak dobrze wiecie,

Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dźwiga swój worek niezmordowanie

i każde dziecko prezent dostanie.

A kiedy rozda już prezenty,

wraca do nieba uśmiechnięty”.

• Wizyta Świętego Mikołaja to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie.  Już pod koniec listopada przedszkolaki pod okiem swoich pań ,,pisały” listy do Św. Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.
          Święty Mikołaj nie zawiódł i nie kazał długo na siebie czekać, wraz z swoimi pomocnikami przybył do dzieci z oddziałów 0b i 0c.
          Dostojny gość swoim przybyciem wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków.  Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Całe spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze a na zakończenie Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami. Na twarzach wszystkich malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.
          Ś
          więty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!