• Dzień Papieski

• 31.10.2022 14:57
        • Nie tylko kremówki

13 października 2022 r. w naszej szkole, przygotowaliśmy akcję charytatywną połączoną z degustacją papieskich kremówek. Gromada Zuchowa Mega Brysie, Harcerze, Koło Misyjne oraz Szkolne Koło Caritas rozprowadzili wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły ponad 1000 kremówek! Aby nie pozostać tylko na radosnym wspomnieniu z Wadowic, do każdego ciastka wolontariusze dołączyli karteczki z myślą Jana Pawła II. Warto znać nauczanie naszego Patrona.
             Organizatorzy: ks. dr Mariusz Kozłowski, p. Beata Kocur oraz wspomagająca p. Magdalena Sobczyszyn dziękują państwu Bełzakom z Piekarni „Sezam” w Turbi za wspaniałą ucztę!
             Zebrana kwota 1 000 zł została przekazana mamie naszego ucznia.
             16 października 2022 r. obchodziliśmy także XXII Dzień Papieski pod hasłem: „Blask Prawdy – Veritatis Splendor”.
             W tym dniu harcerze i zuchy przeprowadzili zbiórkę na rzecz programu stypendialnego organizowanego przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za finansowe wspomaganie uzdolnionej młodzieży.