• Spotkanie z farmaceutką

• 20.10.2022 09:55
        • W ramach realizacji innowacji pedagogicznej ,,Zdrowy i bezpieczny przedszkolak” oraz projektu edukacyjnego ,,Zdrowo i sportowo” w oddziałach zerowych odbyło się spotkanie z przedstawicielem ciekawego zawodu – farmaceutką.
        • Naszym gościem była Pani Karolina Matuszewska– farmaceutka pracująca w jednej z gorzyckich aptek, a jednocześnie mama Mai z oddziału 0a. Pani Karolina przybliżyła dzieciom zawód farmaceuty i charakter codziennej pracy w aptece. Podkreśliła, że leki można przyjmować tylko jeśli jest się chorym i pod opieką dorosłych. Wypowiedziała się o preparatach witaminowych dostępnych w aptece, a także zwróciła uwagę na fakt, że urozmaicona dieta bogata w owoce i warzywa zapewnia nam wystarczającą ilość witamin. Serdecznie dziękujemy mamie Mai za upominki przekazane dzieciom, poświęcony czas oraz spotkanie podczas którego przedszkolaki dowiedziały się jak bardzo potrzebny i odpowiedzialny jest zawód farmaceuty.